tipografi, grafik tasarım

Grafik tasarım ve Tipografi

İyi bir grafik tasarım için, tipografide çok sayıda kural ve onları uygulamak için çeşitli yollar vardır. Hataları görmek için eğitimli ve çok pratik yapmış bir göze her zaman ihtiyaç vardır, çünkü bilgisayar her şey değildir.
katalog tasarım

Katalog Tasarım

Katalog tasarım ise, reklam türünün görselliğinin ve ürün tanıtımının, firmanın ihtiyaçları doğrultusunda görselleştirilme sürecidir. Tasarımda kullanılan fotoğraf, biçim, renk vb. ögelerin yanında, kataloğun basımı için kullanılan malzemelerin ve baskı ekipmanının da kaliteli ve son teknolojik donanıma sahip olması önemlidir.
ambalaj tasarım

Ambalaj Tasarım

Ambalaj tasarım, ürünün her türlü özelliğiyle tüketiciye yansıması ve onunla etkileşim kurmasını sağlayan önemli bir araçtır. Yani ürünün dilidir. Bu dilin doğru ve güçlü olması, tanıtımın olumlu sonuçlanmasını sağlar.
grafik tasarım

Logo Tasarım

Logo tasarım ve oluşturulan marka algısı, müşteri kitlesine sürdürülebilir bir şekilde sunulmasında işin ehli bir ekip tarafından kontrolü son derece önem taşımaktadır. Bu nedenle markanızı en iyi biçimde ifade edebilme sürecinde destek olmak için hazır olduğumuzu belirtmek isteriz.
3d görselleştirme

Marka kimliği ve SWOT analizi

Marka kimliği belirlemeden önce, mutlaka araştırma yapılması gerekmektedir. Şirketinizin amacı ve yerinin tablolanarak SWOT analizi yapılması, bilgi topladıktan sonra pazarlama biriminiz ile bir araya gelerek, açık bir şekilde şirketinizin güçlü ve zayıf yanlarını, fırsatları ve tehditleri tespit etmeniz gerekmektedir.
dijital dönüşüm

Dijital dönüşümde markanın yeri

Büyük dijital resmi görebilmek ve dönüşümü sürdürülebilir kılmak için dijital olaylara değil dijital dönüşüm sürecine odaklanın ve şimdi kendinize sorun. Markanız dijital dönüşüme gerçekten hazır mı?
medya planlama

Değişim sürecinde yeniden markalamanın etkisi

Yeniden markalama girişimlerinin doğru yapılmaması, markanın sadece şirketin sembolleri ile ilgili olduğu gibi bir yanlış anlamadan kaynaklanıyor. Birçok yeniden markalama çabasının sinizmle karşılaşması şaşırtıcı değil. Yeniden markalama faaliyetlerinin, tüketicilerin şirketle yaşadığı yüzbinlerce kişisel deneyimden oluşan duygusal ve zihinsel ilişkilendirmelerin değiştirilmesini amaçlaması gerekir. Hiçbir logo, isim veya simge değişimi bunu başaramaz.
internet reklamcılığı

Sosyal medya üzerine çarpıcı istatistikler

Mecraların dinamiğine hakim olmak sosyal medya başarısının en temel kurallarından biri. Doğru mesajı yanlış mecrada vermemek için rakamlarla haşır neşir olmak gerekiyor.
dijital pazarlama

Sosyal medyanın markaya etkisi

Sosyal medyanın doğru kullanılması için markalar, hedeflerini iyi belirlemeli, uzman insanlarla çalışmalı ve yenilikleri takip etmeliler. Bu şekilde imajlarını güçlendirecek, gereksiz harcamalardan kurtulmuş olacaklar. Müşterileriyle sürekli iletişimde oldukları için, ihtiyaçları iyi anlayacak ve gelişmeye devam edeceklerdir. Bu da bir markanın ömrünü uzatan önemli bir faktördür.
açıkhava reklamcılığı

Markaların satış stratejileri

Markanızın satış stratejileri ile ilgili mantıklı düşünün; duygusal düşünün; markanızın algısal değerini artırın ve onu insanileştirin. Böylece satışları artırabilir ve müşterilerinizle markanız arasında bağ kurabilirsiniz.