Geri Bildirim Uygulaması nedir?

Geri bildirim uygulaması, güvenli ve esnek bir şekilde gerçek zamanlı iletişim ve etkileşimin gerçekleştirildiği, web tabanlı üçüncü parti çevrimiçi bir platformdur. Projeniz için oluşturulan özel kanal ve mesaj dizisinden oluşan yazışmalar sayesinde etkileşimi, ilerlemenin izlenmesini ve görevlerin takibini kolay hale getirir.

Neden üçüncü parti Geri Bildirim Uygulaması kullanılıyor?

Çünkü, Kolektif İş Modeli (CBM) ile çalışan Caps Digital, geri bildirim süreçlerini hız ve verimlilik esaslarına göre minimize ve optimize ederek, zamanını ve enerjisini projenin uygulama sürecine ağırlık verecek şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle sınıfının en iyi servisi ve uygulamalarını sunan üçüncü parti esnek platformlar ile entegre çalışır. Ayrıca proje ile ilgili yazışmalarınız gizlilik esasına dayanarak, Caps Digital veri tabanında saklanmadığı için altyapı yatırımı, testler ve güvenlik sorunlarını tamamen ortadan kaldırır.

Hangi Geri Bildirim Uygulaması kullanılıyor? Kapsamı nedir?

Caps Digital, geri bildirim uygulaması olarak Twist ile entegredir. Twist, web tabanlı ekip içi iletişimi sağlayan gelişmiş mesajlaşma uygulamasıdır. Diğer kurumsal iletişim uygulamalarına göre, iş modelimize daha uygun özelliklere sahiptir.

Sistem üzerinde kanallardan oluşan bir yapı mevcut ve bu yapı farklı ekiplerin, şirketlerin, projelerin birbiri ile uyumlu bir şekilde çalışmasına olanak sağlar. Dahil olduğunuz projeleri takip edebilmenizi, farklı departmanlardan kişileri kanallara dahil ederek onların proje hakkında bilgi sahibi olmasını, sizin proje hakkında gereksinimleri daha net anlamanızı, hatalara veya geliştirmelere daha kolay müdahale edebilmenizi sağlar.

Proje lideri tarafından size özel oluşturulmuş kanalınızda, proje iş akış bildirimlerini otomatik olarak alarak projenizi takip edebilir, anlık mesaj veya gerekirse dosya göndererek geri bildirim gerçekleştirebilirsiniz. Bu süreç, proje teslimi gerçekleşene kadar devam eder.

Geri Bildirim Uygulaması nasıl çalışır?

Geri bildirim uygulaması; ekip daveti onayı ve kayıt işlem adımlarını kapsar. Email adresinize gönderilen ekip davetiyesini onaylayarak kabul ediniz. Firma yetkilisi olarak davet edildiğiniz için sisteme kayıt olmanız gerekmektedir. Kaydınızı tamamladıktan sonra size özel oluşturulmuş kanalınızda proje etkinliklerini takip edebileceğiniz “Etkinlik İzleme” başlıklı konu ve proje ya da diğer konular ile ilgili soru, öneri, destek talepleriniz için “Destek Masası” başlıklı konu alanlarına ulaşabilirsiniz.